سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور
سروش
حضورچهار ساعته رئیس کل دادگستری استان بوشهر در جمع مددجویان زندان مرکزی
در راستای اجرایی نمودن اولویتهای 12 گانه سازمان و به منظور هم افزایی مقامات قضایی در جهت بازدید از زندانها ، دکتر جمادی ، رئیس کل دادگستری به همراه حسن پور ، دادستان مرکز استان ، آل بویه ، رئیس دادگاههای عمومی و انقلاب بوشهر ، صداقت ، معاون قضایی و مسئول پیگیری امور زندانیان ، ثاتیان نژاد ، معاون فرهنگی دادگستری و جمعی دیگر از مقامات قضایی ، در معیت سرپرست اداره کل زندانهای استان با حضور در زندان مرکزی با تعدادی از مددجویان قدیمی زندان به صورت چهره به چهره دیدار و گفتگو نمودند.

در این دیدار ، مددجویان به صورت چهره به چهره مشکلات قضایی و خانوادگی خود را با آنان در میان گذاشتند.

مقبلی ، سرپرست اداره کل زندان های بوشهر ، در این خصوص گفت : حضور قضات علاوه بر برطرف سازی مشکلات قضایی زندانیان ، باعث ایجاد آرامش و امنیت روانی آنان نیز می گردد .

وی افزود : زندانیان تا زمان اتمام حبس ، امانتی در دست ما بوده و دارای حقوقی شرعی و قانونی ، که رعایت این حقوق امری لازم و اساسی به شمار می آید .

درپایان دکتر جمادی در این خصوص بیان داشت برنامه هفتگی بازردید قضات به صورت منظم انجام و از تمام ظرفیت های قانونی جهت کاهش جمعیت کیفری زندانها استفاده خواهیم نمود و در همین راستا نیز قضات محاکم قضایی ظرف یک هفته از زندان بازدید ودر خواست های زندانیان را بررسی می نمایند .


 
 
 
تاریخ:
1399/07/23
تعداد بازدید:
275
منبع:
واژگان کلیدی
RatingTitle
:4 :2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور است.
Powered by DorsaPortal