سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور
سروش
بازدید 10 ساعته معاونت سلامت، اصلاح و تربیت سازمان زندان های کشور از زندان های استان البرز


سید عباس جوهری سرپرست معاونت سلامت، اصلاح و تربیت سازمان زندان های، به همراه حجت الاسلام تهامی سرپرست دفتر فرهنگی و تربیتی، خواجه راهرو مدیرکل دفتر اشتغال و حرفه آموزی، رئیسیان زاده سرپرست دفتر اقدامات حمایتی و دکتر ابراهیمی معاون اداره کل بهداشت و درمان سازمان از زندان ها و اماکن فرهنگی، آموزشی، حرفه آموزی، اشتغال و کارگاه های تولیدی، صنعت و کشاورزی، واحد‌های بهداری و... بازدید نمودند.

 

در این بازدید 10 ساعته که اسماعیل جمیاری مدیرکل زندان های استان آنان را همراهی می کرد، هیئت بازدید کننده با حضور در ندامتگاه مرکزی کرج، زندان فردیس و اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی، با زندانیان دیدار چهره به چهره نموده و از نزدیک در جریان مشکلات، خواسته ها و انتظارات مددجویان قرار گرفتند.

 

در ادامه و پس از تشکیل نشست های تخصصی هر حوزه با مسئولین و کارشناسان مربوطه دیدگاه ها و پیشنهادات هر بخش احصاء و در جلسه پایانی و مشترک به بحث و گفتگو گذاشته شد که ضمن قدردانی از پیگیری ها و فعالیت های مختلف یک‌ماهه اخیر، به منظور بهبود و ارتقاء برنامه های بهداشت و درمان، اشتغال و حرفه آموزی، فرهنگی و تربیتی، مددکاری و حمایتی و... مواردی به تصویب رسید.

 

در پایان و با پیشنهاد مدیرکل زندان های استان از سرهنگ زارعی، سرگرد حاج علی و آقایان همیانی، عباسی، دکتر قلی زاده و خانم ها زنگنه و سادات رسول به دلیل جدیت و تسلط در انجام امور محوله لوح تقدیر اعطاء شد.

 
تاریخ:
1399/07/24
تعداد بازدید:
540
منبع:
زوابط عمومی اداره کل زندان های استان البرز
واژگان کلیدی
RatingTitle
:3 :3
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور است.
Powered by DorsaPortal