سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور
سروش
همزمان با اربعین حسینی :
10 نفر از زندانیان اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی خراسان رضوی آزاد شدند
دکتر رفاهی معاون دادستان کل کشور در امور زندان ها با همراهی درودی دادستان مرکز استان، خدابنده معاون دادستان و ناظر بر ضابطین و زندان های استان در معیت جانفدا مدیر کل زندان های خراسان رضوی از اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی بازدید کردند.

در این بازدید جانفدا مدیر کل زندان های استان، اسماعیل زادگان مدیر اردوگاه و جمعی از مسؤولان ستادی اداره کل هیات بازدید کننده را همراهی و درخصوص فعالیت های هر یک از بخش های مجموعه توضیحات لازم را در اختیار آنان قرار دادند.

دادیاردیوانعالی کشور در این بازدید که حدود 5 ساعت به طول انجامید از واحدهای مختلف از جمله کارگاه های اشتغال، تعدادی ازاندرزگاه ها، بخش‌های فرهنگی، آموزشی، حرفه آموزی بازدید و از نزدیک با تعدادی از زندانیان که مشکلات قضایی و همچنین درخواست عفو داشتند، دیدار و گفتگو کرد.

سرپرست اداره کل نظارت بر ضابطین، زندان ها و اجرای احکام کیفری دادستانی کل کشور در جلسه ای که پس از بازدید تشکیل شد در سخنانی اظهار داشت: سیره شهید بزرگوار سلیمانی می‌تواند یک چراغ راه برای همه ما باشد که بدانیم اگر برای خدا مخلصانه کار کنیم حتما در قلوب مردم جای خواهیم گرفت و علاوه بر اینکه محبوب خدای عزو جل خواهیم شد محبوب مردم که ولی نعمت ما هستند نیز خواهیم بود.

جانفدا مدیر کل زندان های استان در حاشیه این بازدید نیز اظهار داشت: اجرای دستور العمل کاهش جمعیت کیفری زندان ها و تسریع در روند رسیدگی پرونده های قضایی مورد تاکید ریاست قوه قضاییه است و این مهم با تعامل مجموعه قضایی امکان پذیر خواهد بود.

شایان ذکر است در ملاقات حضوری دادستان مرکز استان با زندانیان در داخل اندرزگاه های اردوگاه و با پیشنهاد مدیرکل زندان های استان، 10 نفر از زندانیان واجد شرایط ماده 14 دستورالعمل کاهش جمعیت کیفری در شب اربعین حسینی با دستور مستقیم دادستان مرکز استان آزاد و به آغوش خانواده و جامعه بازگشتند.

انتهای پیام./


تاریخ:
1399/07/16
تعداد بازدید:
180
منبع:
روابط عمومی اردوگاه چناران
واژگان کلیدی
RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور است.
Powered by DorsaPortal