سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور
سروش
مراسم پایان دوره "شهید آیت اله محلاتی" مرکز آموزش شهید کچویی برگزار شد
مراسم پایان دوره "شهید آیت الله محلاتی" مرکز آموزش شهید کچویی ، با حضور معاون سلامت، اصلاح و تربیت سازمان زندان ها، مدیر کل امور فرهنگی سازمان و فرمانده یگان حفاظت سازمان برگزار گردید.

در این مراسم درجه سردوشی یکی از فراگیران به نمایندگی سایر کارکنان وظیفه حاضر در مراسم پایان دوره آموزشی اعطا گردید.

فرمانده یگان حفاظت سازمان از تشکیل واحد عقیدتی و فرهنگی یگان های حفاظت زندان های کشور بمناسبت فرارسیدن هفته ناجا خبر داد.

معاون سلامت، اصلاح و تربیت سازمان در بخشی از این مراسم گفت: جایگاه آموزش جایگاه بسیار با اهمیتی است چرا که می بایست اندوخته هایی را فرا گرفت که ان شاء الله در طول مسیر خدمت و زندگی به درستی از آن بهره مند گردید.

سیدعباس جوهری با اشاره به حدیثی از امیر المومنین حضرت علی (ع) که می فرمایند "سربازان به اذن خداوند دژ مردم؛ زینت زمامداران و مایه عزت دین هستند" خاطر نشان کرد امروز شما سربازان در دورانی طلایی و مقدسی قرارگرفته اید که مایه ی عزت دین و پناهگاه مردم می باشد .

وی تصریح کرد: مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) کارکنان نیروی انتظامی را به معنای واقعی کلمه مجاهدان فی سبیل الله خطاب نموده اند که این مقام مجاهد فی سبیل الله جایگاه بسیار والایی است و آرزوی هر مومن معتقدی رسیدن به این جایگاه می باشد. لذا شایسته است که علیر غم همه سختی های دوران سربازی ، با تقویت اعتقادات و باورهای دینی خود این فرصت مقدس سربازی را پلکان ارتقاء روحی و معنوی خود قرارداده و انشالله با خدمت خالصانه به این نظام و مردم شهید پرور آینده روشن را برای خودتان و مملکت تان رقم بزنید .

معاون سازمان افزود: جایگاه یگان حفاظت سازمان زندان ها جایگاه خطیر و ارزشمندی است و تمامی شما جوانان که دراین سنگر خدمت می کنید بدانید در خط مقدم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قرار گرفته اید و مسولیت خطیری برعهده شما قرارمی گیرد

وی در پایان از اقدامات کلیه نیروهای یگان بویژه تدابیر موثر جناب سرهنگ برفر فرمانده محترم یگان حفاظت سازمان تشکر و قدردانی نمود.

لازم به ذکر است معاون سلامت، اصلاح و تربیت سازمان، ضمن بازدید از فعالیت های این پادگان، دستوراتی جهت برگزاری مطلوب تر دوره های آموزشی صادر نمود.

انتهای پیام

تاریخ:
1399/08/07
تعداد بازدید:
985
منبع:
واژگان کلیدی
RatingTitle
:2 :13
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور است.
Powered by DorsaPortal