سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور
سروش
سرپرست زندان های استان مرکزی منصوب شد
طی حکمی از سوی رئیس سازمان زندان های کشور علی اسلام خواه به عنوان سرپرست زندان های این استان مرکزی منصوب شد .

درمراسم تکریم و معارفه سرپرست زندان های استان مرکزی، فراهانی معاون قضایی سازمان زندان های کشور با اشاره به موقعیت حساس شغل زندانبانی و سختی و صعوبت این شغل در جهت هدایت هنجار شکنان جامعه و مجرمین گفت : هدف اصلی در این شغل  کسب رضایت خداوند و کار جهادی در جهت تحقق اصل کاهش جمعیت کیفری با بهره گیری از فرصت تعامل سازنده و مستمر زندان ها با دستگاه قضایی بوده و گسترش ارتباطات نقش شتاب دهنده ای در تحقق این امر خواهد داشت .

فراهانی با اشاره به ضروت توسعه اشتغال زندانیان افزود : اشتغال وحرفه آموزی رکن مهم اصلاح و تربیت بوده و حلقه مفقوده کمک به هنجار شکنان جامعه اموزش مهارت و ایجاد زمینه اشتغال زندانیان است .

سرپرست معاونت قضایی سازمان زندان های کشور با تشریح ضرورت توجه به نیروی انسانی به عنوان سرمایه ارزشمند سازمان گفت: ارتقاء شان ومنزلت فردی، شغلی کارکنان زندان ها و توجه به منزلت اجتماعی آنها باعث ایجاد نگرش افتخار آمیز از شغل زندانبانی و احساس عزت درونی و بیرونی در بین آنها خواهد شد .

وی در پایان ضمن سفارش کلیه اجزای مجموعه سازمان به پرهیز از تشریفات و تجملات زائد و انضباط و شفافیت مالی و تقدیر از زحمات مدیران قبلی این اداره کل، برای سرپرست جدید زندانهای استان آرزوی موفقیت نمود.

در این مراسم عبدالهی رئیس سازمان قصایی نیروهای مسلح استان مرکزی نیز با اشاره به و وضعیت مطلوب زندان های استان وضع موجود را نتیجه تلاش جهادی و شبانه روزی و تعامل نزدیک، اثر بخش و سازنده مجموعه مدیریت و کارکنان این اداره کل عنوان نمود .
انتهای پیام/ 
 
تاریخ:
1399/05/07
تعداد بازدید:
2094
منبع:
واژگان کلیدی
RatingTitle
:2 :18
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور است.
Powered by DorsaPortal