سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور
سروش
بازدید 4 ساعته نماینده رئیس سازمان زندان های کشور از ندامتگاه مرکزی کرج
در راستای دستور رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی و تعیین نماینده ویژه جهت بازدید از زندان ها و موسسات کیفری، حجت الاسلام وکیل پور به همراه حجت الاسلام شهرامی و هیأت همراه روز یکشنبه از ندامتگاه مرکزی کرج بازدید نمود.

حجت الاسلام وکیل پور با حضور در اتاق های یکی از اندرزگاه های زندان با مددجویان دیدار و گفتگو نمود و با صبر و حوصله به در خواست‌های آنان گوش فرا داد. وی همچنین در هنگام برگزاری نماز جماعت در محل حسینه اندرزگاه به همراه مددجویان نسبت به اقامه نماز ظهر و عصر اقدام و از بهداری ندامتگاه و همچنین سوله در حال ساخت اشتغال و حرفه آموزی بازید به عمل آورد و با کارکنان نیز در خصوص مسائل شغلی به گفتگو پرداخت.
نماینده رئیس سازمان زندان ها، نقطه قوت و برجسته بازدیدهای صورت گرفته از زندان های کشور در چند هفته گذشته را، عشق و علاقه کارکنان زندان ها به انجام فعالیت های اصلاحی و تربیتی و تعصب آنان به انجام امور زندانیان عنوان کرد و گفت: این عشق و علاقه ی کارکنان زندان ها به امور اصلاحی، به مددجویان منتقل شده و مددجویان نیز به تبع به کارکنان علاقمند شده اند و این ارتباط دو سویه باعث شده همچون یک خانواده در کنار یکدیگر در حال زندگی باشند و این همان راه نجات به سوی آرامش است.
وی در پایان افزود: با این تعاملات می توان زندان ها را تبدیل به کارخانه های بزرگی نمود که در کشور یک قطب بزرگ اقتصادی باشند.
تاریخ:
1399/05/07
تعداد بازدید:
1489
منبع:
واژگان کلیدی
RatingTitle
:2 :17
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور است.
Powered by DorsaPortal