سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور
سروش
امضا تفاهم نامه همکاری فی مابین سازمان زندان های کشور و فدراسیون کبدی
تفاهم نامه همکاری سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور و فدراسیون کبدی جمهوری اسلامی ایران در راستای توسعه ورزش و تربیت بدنی در زندانها منعقد گردید.

سرپرست دفتر امور فرهنگی و تربیتی سازمان زندانهای کشور در دیدار با رئیس فدراسیون کبدی با تاکید بر توسعه فعالیت های ورزشی در زندانها ، همکاری هرچه بیشتر فدراسیون های ورزشی در همگانی کردن ورزش و تربیت بدنی در زندان ها خواستار شد .

در این دیدار تهامی ضمن تشکر از رئیس و مسئولین فدراسیون کبدی ، توسعه این رشته در زندان ها را به عنوان ورزش گروهی که علاوه بر تخلیه هیجانات و انرژی زندانیان، تعلق به جامعه و گروه را در آنها تقویت می کند ، گامی مهم در فرایند اصلاح و تربیت زندانیان از طریق ورزش بر شمرد .

رئیس فدراسیون کبدی نیز با تشکر و قدردانی از مسئولین حوزه فرهنگی و تربیتی سازمان زندانهای کشور به خاطر توجه ویژه به فعالیت های ورزشی ، آمادگی همه جانبه فدراسیون کبدی را در توسعه این رشته ورزشی در زندانهای کشور اعلام نمود .

در ابتدای این دیدار دکتر سلطان پور رئیس تربیت بدنی سازمان زندان های کشور گزارشی از چگونگی برنامه های ورزشی زندان های کشور ارائه نمود.

انتهای پیام
تاریخ:
1399/08/14
تعداد بازدید:
361
منبع:
واژگان کلیدی
RatingTitle
:5 :1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور است.
Powered by DorsaPortal