سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور
سروش
توسعه همکاری های فدراسیون زورخانه ای و کشتی پهلوانی و سازمان زندانهای کشور
تفاهم نامه توسعه همکاری های فی مابین فدراسیون زورخانه ای و کشتی پهلوانی و سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور به امضای مسئولان دو سازمان رسید.

پس از بررسی های کارشناسی ، تفاهم نامه همکاری فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی و سازمان زندانها با حضور رئیس فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی،مدیرکل فرهنگی و تربیتی سازمان رییس اداره تربیت بدنی سازمان به امضاء طرفین رسید تا گام های اولیه برای ایجاد بسترهای مناسب جهت توسعه و گسترش ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی در بین زندانیان، کارکنان و سربازان وظیفه سازمان زندان ها برداشته شود.

از اهداف اصلی این تفاهم نامه می توان به کیفیت بخشی به برنامه های ورزشی مراکز تحت پوشش زندانها با توجه به ظرفیت های فرهنگی و معنوی بالای ورزش های زورخانه ای ، هم افزایی ورزشی و فرهنگی و ترویج فرهنگ پهلوانی در زندانها ، همکاری در برگزاری جشنواره های ورزش های زورخانه ای ، برگزاری کلاس های آموزشی ، مرشدی ، مربیگری و داوری و .... اشاره نمود .

همچنین امکان بخشی تولید وسایل ورزش های زورخانه ای توسط واحدهای اشتغال و حرفه آموزی زندانیان بخشی دیگر از این تفاهم نامه بوده است.

تاریخ:
1399/08/18
تعداد بازدید:
850
منبع:
واژگان کلیدی
RatingTitle
:3 :3
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور است.
Powered by DorsaPortal