سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور
سروش
آغاز مکتب حاج قاسم در ندامتگاه های سراسر کشور
اولین جلسه ویدیو کنفرانس مکتب حاج قاسم برای استان های کشور برگزارشد.
سرپرست اداره امور فرهنگی سازمان در این نشست خاطر نشان نمود: این برنامه صرفاً برای زندان ها نیست این برنامه نقطه شروع است کم و کاستی هایی دارد که باید شناسایی شود و در تقویم اجرایی معاونت فرهنگی قرار گیرد. خیلی مهم است که درصد شرکت کنندگان ارزیابی شود باید از مددجویان در بخش عظیمی از این مکتب استفاده‌کرد نباشد مددجویی که با این مکتب آشنا نشده باشد این مکتب مستمر است و ادامه دار.
در ادامه حجت الاسلام وکیل پور مشاورفرهنگی سازمان گفت: آشنایی هرچه بیشتر مددجویان ،زندانبان ها و سربازان وظیفه با مقوله شهادت امری اجتناب ناپذیر است.
وی به ایجاد الگو برای تک تک این عزیزان و اینکه به وسیله شهدا می شود خیلی از کارها و حرکت های بزرگ را انجام داد اشاره نموده و گفت: راهبرد این است که هم با مددجویان و هم خانواده آنها ارتباط برقرار شود قبل از اینکه ما به زندان ها برویم حاج قاسم به زندان رفت حاج قاسم زندگی امیدوارانه را خیلی خوب به تصویر کشید . بهبود وضعیت برای تفریحات و فضاسازی و سیمای زندان و کتاب‌ها ازدیگر سخنان ایشان بود. مشاور سازمان از روابط عمومی ها درخواست نمود عکس ها و نوشته های مددجویان را برای ستاد سازمان و برپایی نمایشگاه ارسال نمایند.
از دیگر سخنرانان این جلسه حبیب الله خسروجردی بود که نکاتی درباره دستورالعمل و فصول ارائه شده به عنوان اولین دوره مکتب حاج قاسم ارائه نموده و گفت: در این دوره سعی شده تمامی کارها در ستاد سازمان انجام و مسئولین فرهنگی استان مجری این برنامه باشند.
وی گفت: در ادامه بارگذاری برنامه ها در سایت و تولید یک سی دی که همه محتوای اولین دوره مکتب حاج قاسم است برای استان‌ها ارسال خواهد شد.
خسروجردی تاکید نمود: همه کارها بایدثبت و ضبط شود و اینکه خیلی از کارها تاثیر بیشتر و عمیق تر دارد مثل نمایش رادیویی و ساخت‌تیزر.
وی با مدد گرفتن از شهید سلیمانی، بر همت مضاعف برای کاری عمیق و تاثیرگذار و اقداماتی چون برپایی نمایشگاه و تولید کتابچه شهید سلیمانی تاکید نمود.
تاریخ:
1399/09/03
تعداد بازدید:
1652
منبع:
واژگان کلیدی
RatingTitle
:3 :15
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور است.
Powered by DorsaPortal