سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور
سروش
2 انتصاب جدید در سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور
مهدی جمالیان به عنوان مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات و محمدرضا محمدی به عنوان مدیرهسته گزینش سازمان زندان ها منصوب شدند.

 با صدور حکمی از سوی رئیس سازمان زندان ها، مهدی جمالیان به عنوان مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات منصوب شد.

در بخشی از حکم انتصاب جمالیان آمده است:
در دوران تحول قوه قضائیه و سازمان زندان ها با محوریت تبدیل زندان به"آموزشگاه نیکی ها"، تشخیص به موقع موانع و مشکلات، شناخت عوامل موثر در پیشبرد اهداف، استفاده بهینه از تمام ظرفیت های سازمانی و پایش مستمر و هوشمند" حرکت در مسیر برنامه های مصوب" از طریق ارزیابی عملکرد؛ مورد انتظار است.
 
 
 
همچنین در انتصاب دیگری، با صدور حکمی، محمدرضا محمدی به عنوان مدیرهسته گزینش سازمان زندان ها منصوب شد.
در حکم انتصاب محمدی آمده است: 

برادر گرامی جناب آقای محمدرضا محمدی

با سلام و تحیت

نظر به تعهد، تجارب و سوابق ارزشمند جنابعالی و در راستای مکاتبه 9000/10474/500 مورخه 99/11/25 دبیر محترم هیات مرکزی گزینش قوه قضائیه، ضمن تشکر از حسن خدمات و زحمات در دفتر ارزیابی عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات، به موجب این ابلاغ به عنوان "مدیرهسته گزینش سازمان" منصوب می شوید.

در دوران تحول قوه قضائیه و سازمان زندان ها با محوریت تبدیل زندان به«آموزشگاه نیکی ها»، نقش نیروی انسانی کارآمد و انقلابی به عنوان بالاترین سرمایه درون سازمان، در کنار ماموریت حساس جذب نیروهای جدیدالاستخدام، بکارگیری نیرو تحت هرعنوان و مرحله تبدیل وضعیت، اقتضا دارد که فرمان هشت ماده ای حضرت امام(ره) در 24 آذر 1361 نصب العین باشد و بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری«حفظه الله» دقت شود که؛ گزینش مثل صراط است، از مو باریکتر و از شمشیر تیزتر، گزینش، پالایش نیروهای انسانی و زبده گزینی است که باید در بین ایشان به دنبال عنصر تقوی و تعهد و اخلاص بود؛ در تشخیص ها، خدا را در نظر گرفته و گزینش هوشمندانه، عالمانه و دقیق اعمال شود؛ در گزینش افراط و تفریط و سختگیری و مانع تراشی بیجا نباشد؛ هم رد کردن فرد صالح، هم پذیرفتن آدم ناصالح، هر دو بد و هر دو خلاف است.

امید است با استعانت از مدد الهی و ارواح طیبه شهدا و در ظل توجهات حضرت ولیعصر(عج) در انجام امور محوله، موفق باشید.

محمد مهدی حاج محمدی

 
انتهای خبر

تاریخ:
1399/11/29
تعداد بازدید:
2160
منبع:
واژگان کلیدی
RatingTitle
:2 :22
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور است.
Powered by DorsaPortal