سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور
سروش
آیت الله حسینی بوشهری:
اشتغال زندانیان و حرفه آموزی در اولویت قرار گیرد/ رئیس سازمان زندان ها: تحقق اشتغال پنجاه درصدی زندانیان تا پایان سال در دستور کار است
رئیس سازمان زندان ها در سفر یک روزه به قم با آیت الله حسینی بوشهری رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم دیدار کرد.
آیت الله حسینی بوشهری رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در ابتدای این دیدار با اشاره به ضرورت ریشه یابی جرم در جامعه شناسایی عوامل انحراف زندانیان را یکی از از وظایف سازمان زندان های کشور برشمرد و گفت: با دانستن این آسیب ها، متولیان دینی، تصمیم گیرندگان فرهنگی و مسولان زمینه پیشگیری از انحراف و جلوگیری از ورود افراد به زندان و سالم سازی محیط جامعه را فراهم کنند.
 
 آیت الله حسینی بوشهری آشنا نبودن افراد با حقوق خود و قوانین را از دیگر آسیب ها عنوان کرد و گفت: باید از رسانه ،صداو سیما و فضای مجازی شهروندان را با حقوق خود و سبک زندگی اسلامی آشنا کرد.
 
 
وی رسالت دست اندرکاران امور ساز مان زندان ها را تربیت و اصلاح زندانیان اظهار کرد و خواستار پیگیری امور اشتغال و معیشت پس از آزادی زندانیان شد.
رییس سازمان زندان ها نیز با بیان اینکه آموزش حرفه های تولید برای کسب و کار زندانیان از برنامه های این سازمان است گفت: تا امروز 40درصد زندانیان کشور آموزش دیده اند و قرار است تا پایان سال 50 درصد زندانیان حرفه های کسب و کار را فراگیرند.
حاج محمدی در ادامه با ارائه گزارشی از فعالیت های اصلاحی و تربیتی در زندان های کشور گفت: توجه به اشتغال و حرفه آموزی، سلامت جسم و روح زندانیان و مراقبت از خانواده ها از اهم فعالیت های اصلاحی و تربیتی در زندان هاست.
رییس سازمان های کشور که به قم سفر کرده به همراه مدیر کل زندان های قم پس از دیدار با آیت الله حسینی بوشهری از اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی قم بازدید کردند.
 
 
انتهای خبر
 
تاریخ:
1399/11/30
تعداد بازدید:
489
منبع:
واژگان کلیدی
RatingTitle
:4 :3
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور است.
Powered by DorsaPortal