سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور
سروش
بازدید میدانی مدیران سازمان زندان ها از زندان گچساران و دهدشت/ بررسی مشکلات زندانیان و زندان ها
در آستانه سفر رئیس سازمان زندان‌ها به استان کهگیلویه و بویراحمد 2 گروه از مدیران و مسئولان سازمان از زندان های استان بازدید و با زندانیان گفتگو کردند.

روز گذشته و در آستانه سفر رئیس سازمان زندان ها به استان کهگیلویه و بویراحمد، معاون قضایی، اجرای احکام و امور مجلس سازمان در حضور در زندان دهدشت، به بررسی وضعیت این زندان و گفتگو با زندانیان پرداخت. 

همچنین همزمان مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات سازمان با حضور در زندان گچساران، ضمن بازدید از این مرکز با زندانیان دیدار و مسائل مطرح شده توسط آنان را بررسی کرد.

گفتنی است همزمان با سفر رئیس قوه قضائیه به استان کهگیلویه و بویراحمد، رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور نیز به این استان سفر خواهد کرد. 

پیش از سفر رئیس سازمان زندان‌ها، دو گروه از مدیران و مسئولان سازمان با حضور در زندان های گچساران و دهدشت به بررسی وضعیت و بازدید از  این دو زندان پرداختند.

گزارش این بازدیدها و مشکلات زندانیان و زندان ها برای رئیس سازمان آماده خواهد شد تا در جلسه شورای عالی قوه قضائیه که به ریاست آیت الله رئیسی در کهگیلویه و بویراحمد برگزار خواهد شد مطرح شود.

شایان ذکر است این بازدیدها 5 ساعت به طول انجامیدند

انتهای خبر

تاریخ:
1399/12/01
تعداد بازدید:
625
منبع:
واژگان کلیدی
RatingTitle
:4 :6
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور است.
Powered by DorsaPortal