سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور
سروش
حضور رییس سازمان زندان ها در منزل زندانی و دیدار با خانواده او/ دستور رییس سازمان زندان ها مبنی بر تامین مسکن مناسب برای خانواده زندانی
رییس سازمان زندان ها در حاشیه سفر به استان مازندران با حضور در منزل زندانی با خانواده او دیدار و گفتگو کرد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور؛ محمدمهدی حاج محمدی در حاشیه سفر به استان مازندران با حضور در منزل زندانی با خانواده وی دیدار و گفتگو کرد. حاج محمدی در این دیدار خطاب به چهار فرزند زندانی گفت: زندان یک داروی تلخ است، ما تلاش می‌کنیم مشکل پدر شما حل شود و به آغوش شما برگردد شما با ارتباط گرفتن بیشتر با او مراقبت از خودتان می توانید این برنامه درمانی را موثرتر کنید. 

وی در گفتگو با خانواده این زندانی گفت: بعضی از زندانیان می‌گویند ما اگر در مسیر ارتکاب جرم، در زندان متوقف نمیشدیم چه بسا جرائم بزرگتر غیر قابل جبران مرتکب میشدیم.

 رییس سازمان زندان ها در بخش دیگری از سخنان خود گفت: شما فرزندان به عنوان خانواده زندانی نقش مهمی در بازگرداندن وی به زندگی سالم دارید و از نظر ما خانواده حلقه مهمی در زنجیره اصلاح و تربیت است. 

 با توجه به وضعیت زندگی این خانواده زندانی، حاج محمدی دستور داد تا با کمک انجمن حمایت از زندانیان  و خیرین مرتبط با ستاد دیه ضمن تامین کمک هزینه مسکن مناسب، برخی از برخی وسایل منزل و  مایحتاج زندگی در آستانه شب عید برای این خانواده تامین شود.

شایان ذکر است به خاطر تاسی از این فرمایش رهبری که فرمود:"زندان برای او " زندانی " جایی نباشد که او را فاسد یا فاسد تر کند یا شخصیت او را از بین ببرد یا خانواده او را بیچاره کند" رئیس سازمان در تمام سفرهای خود برنامه دیدار با خانواده زندانی را دارد  و حمایت از خانواده انان را جزو اهداف و برنامه های اصلی سازمان می داند و در سال جدید این دیدارها به صورت ویژه دنبال خواهد شد. 
 

 انتهای خبر

تاریخ:
1399/12/28
تعداد بازدید:
711
منبع:
واژگان کلیدی
RatingTitle
:3 :2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور است.
Powered by DorsaPortal