سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور
سروش
آپارات
رئیس سازمان زندان ها:
زندانی یعنی کسی که از وضعیت بد درس های خوب بگیرد و زندانبان یعنی کسی که قرار است معلم خوبی ها باشد
رئیس سازمان زندان در اولین بازدید از مراکز تامینی و تربیتی کشور صبح امروز جمعه با حضور سرزده در ندامتگاه ورامین ضمن بازدید از بخش های مختلف این مرکز بازندانیان و کارکنان زندان دیدار و گفتگو نمود.

رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی در اولین بازدید از مراکز تامینی و تربیتی کشور صبح امروز جمعه با حضور سرزده در ندامتگاه ورامین ضمن بازدید از بخش های مختلف این مرکز بازندانیان و کارکنان زندان دیدار و گفتگو نمود.

 

رئیس سازمان زندان ها در ابتدای این بازدید با حضور در جمع زندانیان ضمن دیدار با آنان و استماع سخنان و درخواست های ایشان، دستورات لازم را در خصوص رسیدگی به درخواست های زندانیان صادر نمود.

حاج محمدی در بازدید از بخش های مختلف زندان خطاب به مدیران این مجموعه اظهار داشت: در فرآیند زندانبانی رعایت اصل طبقه بندی زندانیان و توسعه فعالیت های فرهنگی و اشتغالزایی در دوره جدید مدیریت سازمان از اولویت برخوردار است.

وی تصریح کرد: طبقه بندی زندانیان جزء واجب ترین برنامه ها است زیرا مادامی که اصل طبقه بندی زندانیان به طور کامل اجرا نشود چرخه اصلاح و تربیت به نتیجه مطلوب نخواهد رسید.

شایان ذکر است رئیس سازمان زندان ها در مدت حضور دو ساعته در این مرکز از پروژه های مختلف عمرانی و تازه تاسیس بازدید نمود.

حاج محمدی در بخش پایانی این بازدید با کارکنان این مرکز نیز دیدار و گفتگو نمود و خطاب به همکاران خود گفت از خداوند متعال مسئلت کنیم توفیق دهد مثل شهید لاجوردی زندانبانی کنیم.

انتهای پیام

تاریخ:
1399/03/30
تعداد بازدید:
1074
منبع:
RatingTitle
:3 :20
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور است.
Powered by DorsaPortal