سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور
مدیرکل زندان های فارس در بازدید از زندان نی ریز :
تمسک به قرآن کریم و اهل بیت، نسخه نجات بخش بشریت و همان صراط مستقیم است
مدیرکل زندان های فارس در بازدید از زندان نی ریز، از کلیه قسمت های زندان بازدید و با حضور در پوسته داخل و دیدار چهره به چهره با زندانیان اظهار داشت: زندانیان می بایست از فرصت و امکانات قرآنی و مذهبی موجود استفاده و با تمسک به قرآن، از فرامین اهل بیت ( علیهم السلام ) که همان نسخه نجات بخش بشریت و صراط مستقیم می باشد در راستای خودسازی خود استفاده کنند.

اسحاق ابراهیمی افزود: حضور و فعالیت تعداد 74 حافظ قرآن در زندان نی ریز و تربیت 372 حافظ قرآن در طول 2 سال اخیر مایه مباهات است.

وی تمامی زندانیان را به رعایت بهداشت فردی و جمعی با توجه به شرایط کنونی جامعه سفارش کرد و اظهار داشت: با برنامه ریزی لازم می بایست زمینه اشتغال مولد زندانیان را در زندان فراهم و تمامی زندانیان می بایست با شرکت در کلاس های حرفه آموزی، دینی، عقیدتی در طی مدت تحمل حبس، نسبت به توانمندسازی خود اقدام کنند.

مدیرکل زندان های فارس همچنین ضمن گفتگو با کارکنان، حفظ سلامتی و رضایتمندی پرسنل را یکی از اولویت های سازمان عنوان کرد و اظهار داشت: توجه به کارکنان می بایست بیش از پیش مورد توجه مسؤولین زندان ها باشد.

شایان ذکر است در ابتدای این بازدید محسن انصاری رئیس زندان نی ریز، گزارشی از فعالیت های فرهنگی، عمرانی و توسعه زندان ازجمله بهسازی پوسته داخل ارائه کرد.


 
 
تاریخ:
1399/07/21
تعداد بازدید:
328
منبع:
واژگان کلیدی
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور است.
Powered by DorsaPortal