سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور
نشست آموزشی کاربران سامانه اشتغال و حرفه آموزی زندانیان
دوره توجیهی آموزشی کاربران سامانه اشتغال و حرفه آموزی بصورت و یدئوکنفرانس در سه نوبت کاری در تاریخ های 13 و 14 مهر ماه برگزار گردید.

با عنایت به اهمیت مهارت آموزی و اشتغال زندانیان در دوران حبس و نیاز کارشناسان و کاربران سامانه نوپای اشتغال و حرفه آموزی به آموزش و رفع مشکلات موجود ، جلسه ای آموزشی در دو روز متوالی با حضور حداکثری کاربران سامانه در زندانهای سراسر کشور و مسئولین اشتغال و حرفه آموزی استانها بصورت ویدئو کنفراس برگزار گردید که ضمن ارائه نکات آموزشی لازم ، مسائل و مشکلات موجود نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به منظور اثر بخشی جلسات فوق و رفع مشکلات و موانع موجود و ارتقاء کارایی فعالیت ها در نظر است جلسات مذکور به صورت موردی با حضور مسئولین و سیاست گذاران حوزه اشتغال و حرفه آموزی زندانها برقرار گردد.

لازم به ذکر است که سامانه جامع اشتغال و حرفه آموزی اولین بانک اطلاعاتی تحت وب از تمامی فعالیت های حرفه آموزی و اشتغال زندانیان است که با مساعدت و همکاری دفتر آمار و فن آوری اطلاعات طراحی و درحال تکمیل می باشد و در صورت تکمیل ، ضمن شفاف سازی کمی اطلاعات به منظور برنامه ریزی عملیاتی ، قابلیت نمایش شناسنامه فعالیت های مهارتی هر زندانی را دارد.

تاریخ:
1399/07/21
تعداد بازدید:
322
منبع:
واژگان کلیدی
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور است.
Powered by DorsaPortal