سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور
بازدید نماینده مردم شهرستان دشتستان و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی از زندان برازجان
در اجرای اولویت های 12 گانه سازمان زندان های کشور با هدف افزایش اعتبارات ابلاغی و استانی و همچنین پیگیری مجدانه قانون تسری کارکنان سازمان زندان های کشور دکتر ابراهیم رضایی نماینده مردم شهرستان دشتستان و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی از زندان دشتستان بازدید نمود .

در این بازدید ابتدا دکتر ابراهیم رضایی از اماکن عمومی زندان از جمله سالن ورزشی ، کارگاه مهارت های حرفه آموزی و اشتغال بازدید و از نزدیک با تعدادی مددجوگفتگو و سپس در جلسه ای که در محل زندان تشکیل گردید شرکت نمود.

در ابتدای این جلسه مقبلی سرپرست اداره کل زندانهای استان ضمن تشریح خدمات و اقدامات انجام گرفته در عرصه زندانبانی اسلامی استان بیان داشت : زندانبانی از مشاغل سخت اما پر اجر می باشد که پاداش آن را فقط خداوند متعال محاسبه می نماید. وی تاکید کرد که در شرایط کنونی مشارکت مسئولین استانی و شهرستانی خصوصاً نمایندگان مجلس شورای اسلامی بیش از هر زمانی در این عرصه نیاز می باشد مقبلی اجرایی نمودن قانون تسری کارکنان سازمان زندانها را مطالبه جدی و به حق زندانبانان گمنام استان برشمرد .

در ادامه نیز نماینده مردم شهرستان دشتستان ،ضمن قدردانی از اقدامات انجام گرفته شادابی و نشاط حاکم و نظم و انضباط موجود را نشانه روحیه انقلابی و جهادی حاکم بر مجموعه دانست و بیان داشت اینجانب نیز به صورت شبانه روزی و به عنوان یک سرباز کوچک در خدمت اهداف والای زندانبانی بوده و تمامی درخواست‌ها را به صورت جدی پیگیری خواهم نمود و از شما نیز می خواهم که مرتباً پیگیری تا شاهد اجرایی نمودن آنها باشیم .

نماینده مردم شهرستان دشتستان در خصوص قانون تسری نیز بیان داشت : اینجانب نیز در معیت دیگرنماینده گان استان با سایر نمایندگان کشور در مجلس شورای اسلامی موضوع را حتی به صورت پرسش در صحن علنی مطرح و به صورت فردی نیز از همه ابزارهای قانونی به جهت احقاق این حق استفاده خواهم نمود .در این جلسه مقرر گردید از طریق مسئولین استانی و شهرستانی نیز درخواست های موجود پیگیری و نتایج نیز اعلام گردد.

 
 
 
 
تاریخ:
1399/07/21
تعداد بازدید:
246
منبع:
واژگان کلیدی
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور است.
Powered by DorsaPortal