سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور
حضورچهار ساعته رئیس کل دادگستری استان بوشهر در جمع مددجویان زندان مرکزی
در راستای اجرایی نمودن اولویتهای 12 گانه سازمان و به منظور هم افزایی مقامات قضایی در جهت بازدید از زندانها ، دکتر جمادی ، رئیس کل دادگستری به همراه حسن پور ، دادستان مرکز استان ، آل بویه ، رئیس دادگاههای عمومی و انقلاب بوشهر ، صداقت ، معاون قضایی و مسئول پیگیری امور زندانیان ، ثاتیان نژاد ، معاون فرهنگی دادگستری و جمعی دیگر از مقامات قضایی ، در معیت سرپرست اداره کل زندانهای استان با حضور در زندان مرکزی با تعدادی از مددجویان قدیمی زندان به صورت چهره به چهره دیدار و گفتگو نمودند.

در این دیدار ، مددجویان به صورت چهره به چهره مشکلات قضایی و خانوادگی خود را با آنان در میان گذاشتند.

مقبلی ، سرپرست اداره کل زندان های بوشهر ، در این خصوص گفت : حضور قضات علاوه بر برطرف سازی مشکلات قضایی زندانیان ، باعث ایجاد آرامش و امنیت روانی آنان نیز می گردد .

وی افزود : زندانیان تا زمان اتمام حبس ، امانتی در دست ما بوده و دارای حقوقی شرعی و قانونی ، که رعایت این حقوق امری لازم و اساسی به شمار می آید .

درپایان دکتر جمادی در این خصوص بیان داشت برنامه هفتگی بازردید قضات به صورت منظم انجام و از تمام ظرفیت های قانونی جهت کاهش جمعیت کیفری زندانها استفاده خواهیم نمود و در همین راستا نیز قضات محاکم قضایی ظرف یک هفته از زندان بازدید ودر خواست های زندانیان را بررسی می نمایند .


 
 
 
تاریخ:
1399/07/23
تعداد بازدید:
394
منبع:
واژگان کلیدی
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور است.
Powered by DorsaPortal