سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور
سروش
سرپرست دفترامور فرهنگی و تربیتی در دیدار با مسئول رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد اربعین:
ترویج نهضت حسینی در زندانها و آشنا نمودن زندانیان با فلسفه قیام امام حسین (ع) از اهداف دائمی فرهنگی و تربیتی سازمان می باشد

به گزارش دفتر امور فرهنگی و تربیتی سازمان ، سید علی تهامی سرپرست دفتر امور فرهنگی و تربیتی در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین احمدی رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد اربعین ضمن اشاره به سایر فعالیتهای فرهنگی و تربیتی که در زندانها انجام می پذیرد گفت : برنامه های ویژه ماه محرم و صفر در زندانها نقش بسیار موثری در هدایت و اصلاح انسانهایی که مرتکب لغزش و محکوم به تحمل حبس شده اند داشته و خواهد داشت .

ایشان افزود : بمنظور توسعه و ترویج فرهنگ حسینی و بخصوص اربعین در زندانهای کشور تفاهم نامه ای مشترک فیمابین دفتر امور فرهنگی و تربیتی با کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد اربعین کشور منعقد گردید تا با هماهنگی و هم افزایی بیشتر اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی مناسبی را در زندانهای کشورشاهد باشیم .

در ادامه این جلسه حجت الاسلام والمسلمین احمدی مسئول کمیته فرهنگی ستاد اربعین کشور افزود : کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد اربعین آماده همکاری همه جانبه با سازمان زندانها در قالب تأمین راویان اربعین ، تأمین روحانیون ومادحین داوطلب و جهادی ، تأمین ابزارهای فرهنگی و تبلیغی مورد نیاز ، تأمین کتب ویژه روحانیون ، جذب نذورات و کمکهای خیرین جهت توسعه برنامه های مذهبی زندانها و ... می باشد .

تاریخ:
1399/07/16
تعداد بازدید:
759
منبع:
واژگان کلیدی
RatingTitle
:5 :1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور است.
Powered by DorsaPortal