سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور
سروش
سرپرست دفترامور فرهنگی و تربیتی در دیدار با مسئول رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد اربعین:
ترویج نهضت حسینی در زندانها و آشنا نمودن زندانیان با فلسفه قیام امام حسین (ع) از اهداف دائمی فرهنگی و تربیتی سازمان می باشد

به گزارش دفتر امور فرهنگی و تربیتی سازمان ، سید علی تهامی سرپرست دفتر امور فرهنگی و تربیتی در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین احمدی رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد اربعین ضمن اشاره به سایر فعالیتهای فرهنگی و تربیتی که در زندانها انجام می پذیرد گفت : برنامه های ویژه ماه محرم و صفر در زندانها نقش بسیار موثری در هدایت و اصلاح انسانهایی که مرتکب لغزش و محکوم به تحمل حبس شده اند داشته و خواهد داشت .

ایشان افزود : بمنظور توسعه و ترویج فرهنگ حسینی و بخصوص اربعین در زندانهای کشور تفاهم نامه ای مشترک فیمابین دفتر امور فرهنگی و تربیتی با کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد اربعین کشور منعقد گردید تا با هماهنگی و هم افزایی بیشتر اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی مناسبی را در زندانهای کشورشاهد باشیم .

در ادامه این جلسه حجت الاسلام والمسلمین احمدی مسئول کمیته فرهنگی ستاد اربعین کشور افزود : کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد اربعین آماده همکاری همه جانبه با سازمان زندانها در قالب تأمین راویان اربعین ، تأمین روحانیون ومادحین داوطلب و جهادی ، تأمین ابزارهای فرهنگی و تبلیغی مورد نیاز ، تأمین کتب ویژه روحانیون ، جذب نذورات و کمکهای خیرین جهت توسعه برنامه های مذهبی زندانها و ... می باشد .

تاریخ:
1399/07/16
تعداد بازدید:
364
منبع:
واژگان کلیدی
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور است.
Powered by DorsaPortal